hauerpower agencja

 

Hauerpower – tworzenie użytecznych, funkcjonalnych stron internetowych.

Strony internetowe o wysokiej użyteczności UX/UI.

Zajmujemy się autorskim projektowaniem stron www pod konkretne wymagania Klientów (przygotowywane na etapie przyjęcia zlecenia), charakter działalności oraz docelową grupę odbiorców firmy.

Strony internetowe projektowane są w stylistyce minimalizmu graficznego, który doskonale łączy funkcjonalność i intuicyjność wszystkich elementów tworząc spójną całość.
Dbamy o użytkownika już od pierwszych chwil przebywania na stronie, doskonale wiemy że najważniejsza dla odbiorcy jest strona główna, to tutaj podejmowane są decyzje co do pozostania dłużej na stronie, przejścia na kolejne podstrony lub jej zamknięcia w wyniku braku jej zrozumienia lub trudności w dotarciu do pożądanych informacji.

Strona główna – odpowiednie projektowanie treści, sekcji – czytelność

W hauerpower wiemy jak odpowiednio zaprojektować stronę internetową by treść zachęcała do wejścia dalej, by poszczególne sekcje, moduły skłaniały do wykonania zaplanowanych przez nas akcji po stronie odbiorcy.

Na etapie graficznym przygotowujemy architekturę informacji dzięki której jesteśmy w stanie prowadzić użytkownika do konkretnych informacji na stronie. Dzięki takiemu podejściu użytkownik otrzymuje czytelną stronę na której łatwo znajdzie poszukiwane materiały o firmie i jej usługach i produktach.

Wierzymy że tylko dopasowana do firmy i jej odbiorców strona internetowa potrafi sprostać ich oczekiwaniom.

Projektowanie stron www bez szablonów i schematów.

W swojej pracy nie wykorzystujemy utartych schematów i gotowych rozwiązań. Każda strona internetowa projektowana jest indywidualnie i kodowana z projektu na systemach cms wordpress (wizualny panel administratora).

Tworząc stronę internetową bardzo dużą uwagę zwracamy na potrzeby użytkownika mobilnego projektując w myśl zasady ’mobile first’.

Głównie są to:

  • – testy prędkości wczytywania strony,
  • – łatwość dostępu do menu i 'klikalność’ elementów aktywnych,
  • – upraszczanie rozwiązań graficznych i eksponowanie głównych treści strony internetowej).

To właśnie grupa odbiorców mobilnych stanowi coraz większe grono osób surfujących po internecie. Nie obce jest nam śledzenie trendów i nowości w branży internetowej.

Strona internetowa studio : http://www.hauerpower.com

 

Hauerpower – studio projektowania stron www

33-100 Tarnów,
ul. Krakowska 17/12
 
tel. 514 963 507
info@hauerpower.com